Inzercia

Inzercia

Na našom online portáli Art & History Magazine ponúkame možnosť inzercie pre jednotlivcov, firmy či inštitúcie. Prioritou sú umelci, umelecké súbory, divadlá, festivaly a vydavateľstvá. Potrebujete verejnosť oboznámiť o svojich aktivitách, úspechoch, novinkách či pripravovaných podujatiach? Chcete zviditeľniť seba, svoje aktivity či svoju organizáciu? Kontaktujte nás, máme pre vás riešenie!

    • Inzercia

Spromujte svoju značku, aktivity, novinky, služby či produkty čitateľom na Slovensku i v zahraničí! Pripravujete kultúrne prípadne vzdelávacie podujatie z oblasti histórie, umenia či autorského práva? Potrebujete verejnosť oboznámiť o svojich aktivitách, novinkách, úspechoch alebo pripravovaných kultúrnych – divadelných, tanečných či hudobných podujatiach? Inzerujte na online portáli Art & History Magazine!

Inzercia na našom portáli je prioritne určená tým, ktorých pôsobiskom je kultúra, umenie, historické a umenovedné disciplíny, móda, dizajn alebo cestovný ruch. Ak je tomu tak aj vo Vašom prípade, ponúkame Vám jedinečný reklamný priestor pre propagáciu Vašej spoločnosti, aktivít alebo Vašej osoby v našom periodiku Art & History Magazine.

Internetový portál o histórii, umení a dianí v kultúre na Slovensku i v zahraničí vznikol v septembri 2021. Čitateľom prináša rozhovory, recenzie a články o cestovaní, móde, umení, histórii a životnom štýle. Aj vďaka automatizovanému prekladu do viacerých jazykov má čitateľov z celého sveta, čo sa odzrkadľuje na jeho vysokej návštevnosti zahraničných čitateľov.

V ponuke máme rôzne balíčky mediálneho partnerstva a mediálnych spoluprác – od jednorazového po celoročné v rôznych cenových reláciách. Inzercia na našom portáli poskytuje výbornú príležitosť medzinárodnej propagácie formou Vami dodaných alebo za poplatok nami vyhotovených natívnych PR článkov alebo reklamných rozhovorov. Ponúkame aj možnosť bannerovej reklamy či mediálnej kampane na mieru. Viac sa dočítate v článku Inzercia na portáli Art & History Magazine.

Keďže portál nečerpá podporu z verejných zdrojov ani z darov, ale žije výhradne z príjmu z reklám, od 1. januára 2024 prevádzkovateľ pristúpil k spoplatňovaniu reklamných služieb. Informujte sa o aktuálne platných podmienkach mediálneho partnerstva a vyžiadajte si ponuku na mieru. Nech sa páči, kontaktujte nás.

     

    Translate »