Art Agency / Umelecká a PR agentúra

Umelecká a PR agentúra

LitArt Agency je aj umelecká a PR agentúra v oblasti hudobného, výtvarného a literárneho umenia. Činnosť agentúry sa sústreďuje na aktivity ako zastupovanie interpretov, sprostredkovanie a organizovanie koncertov. Poskytujeme tiež PR služby pre umelcov a umelecké súbory, festivaly či kultúrne ustanovizne.

    • Agentúra

LitArt Agency je aj umelecká a PR agentúra. Pohybujeme sa vo vodách hudby, výtvarného umenia a literatúry. Svoju činnosť sústreďujeme na aktivity ako zastupovanie interpretov, telies či sprostredkovanie koncertov, literárnych workshopov či sprostredkúvanie výstav. Okrem služieb umeleckého agenta poskytujeme pre umelcov, umelecké súbory, festivaly a kultúrne ustanovizne aj služby PR manažérov či tlačového hovorcu. Vybudujeme Vaše vzťahy s médiami a verejnosťou. PR manažér okrem tlačových správ a PR článkov zabezpečuje  aj mediálne kampane a stará sa o celkovú publicitu zastupovaného.

Zastupovaní umelci a zoskupenia >>

Aurum Quartet – jediné aktívne slovenské klarinetové zoskupenie

István NAGY – skladateľ, koncertný a katedrálny organista

Katarína PORUBANOVÁ – mezzosopranistka

Kristína SMETANOVÁ – klaviristka

The Ladies Ensemble

Zaujala vás naša ponuka? Chcete si zabookovať interpreta či umelecké zoskupenie pre Váš event? Nech sa páči, kontaktujte nás.

    Translate »